بهترین جراح پروتز سینه در تهران

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران | بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

جراح پروتز سینه یکی از پرطرفدارترین جراحی‌‌های زیبایی سینه در بین زنان است؛ چرا که این جراحی را برای بزرگ کردن یا تقارن سینه می‌توان انتخاب کرد. در مواردی ممکن است جراح از چربی قسمتی از بدن برای سینه استفاده کند اما روش رایج دیگری که وجود دارد، این است که معمولاً از جراحی کاشت یا پروتز مدنظر قرار می‌گیرد. معمولاً آن دسته از افرادی که حجم سینه آنها کم است، می‌توانند این روش جراحی را یک گزینه ایده‌آل در نظر بگیرند که ما در ادامه بیشتر در مورد آن با شما صحبت خواهیم کرد.

آیا پروتز سینه میترکه؟ >> پاسخ دکتر کسایی با این سوال:

 

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران | بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

دکتر احمدرضا کسایی

جراح و متخصص لیپوماتیک و پیکرتراشی در تهران

بیش از 22 سال سابقه جراحی

تماس : ۰۹۹۱۲۵۰۲۹۸۸

مشاوره رایگان (واتساپ) تماس بگیرید اینستاگرام

بهترین جراح پروتز سینه در تهران کیست؟

معمولاً برای انتخاب بهترین جراح پروتز سینه شما باید نمونه کارهای پزشک را مشاهده کنید؛ چرا که تنها در این شرایط قادر خواهید بود تا به بهترین بودن پزشک مورد نظر خود پی ببرید. شما باید قبل از هر چیزی در مورد تجربه و گواهی‌های پزشک اطلاعات لازم را به دست آورید. اینکه جراح چه تکنیکی را برای جایگذاری پروتز سینه می‌تواند مورد استفاده قرار دهد هم قطعاً جای بحث دارد. یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توان به واسطه آن بهترین جراح پروتز را انتخاب کرد این است که نرخ رضایت بیماران وی را مورد بررسی قرار دهید.

جراح پروتز سینه

جراحی پروتز سینه در تهران

در مورد چگونگی انجام جراح پروتز سینه می‌توان گفت که در این روش جراحی در پشت هر یک از پستان‌ها جراح، چربی قرار می‌دهد، یعنی ایمپلنت‌ها زمانی که پشت بافت پستان قرار می‌گیرند می‌توانند به اندازه یک فنجان اندازه سینه را تغییر دهند.

برخی فکر می‌کنند که پروتز سینه همان روش لیفت است که این2 کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند. معمولاً لیفت برای افتادگی پستان کاربرد دارد، در صورتی که ایمپلنت ساختاری منعطف و سیلیکونی داشته و با ژل سیلیکون پر می‌شود.

این عمل معمولا به صورت سرپایی انجام می‌شود و فرد در همان روز می‌تواند از مرکز مرخص شده و به خانه برگردد. در مواردی شاید فرد به خاطر اینکه درد را احساس نکند از بیهوشی استفاده شود، جراح از 3 روش برش زیر پستان، زیر بغل و بافت اطراف نوک پستان می‌تواند برای پروتز سینه استفاده کند؛ چرا که با هر کدام از این روش‌های برش، فضایی به وجود می‌آیدکه پستان از ماهیچه‌های سینه جدا شده و ایمپلنت در محل مورد نظر خود جایگیرد.

البته ایمپلنت باید دقیقاً در مرکز پستان باشد که معمولا آن دسته از جراحانی که کاشت نمک را انتخاب کرده، بعد از قرار دادن کپسول آن را با آب و نمک پر می‎کنند، اما اگر پروتز سیلیکونی را انتخاب کنند، کپسول پروتز از قبل پر شده و تنها باید آن را در موقعیت قرار دهند. بعد از اینکه جراح کپسول پروتز را در موقعیت خود قرار دهد باید محل برش را بخیه زده و پانسمان کند. بعد از بین رفتن اثر بیهوشی بیمار می‌تواند ترخیص شود اما باید به نکات مراقبتی بعد از عمل توجه ویژه‌ای داشته باشد.

دلیل ترمیم پروتز سینه

توصیه‌های مهم پیش از جراحی پروتز سینه

از توصیه‌هایی که قبل از جراح پروتز سینه باید در نظر بگیرید این است که سعی کنید در ابتدا یک سوتین مخصوص تهیه کنید؛ چرا که بعد از جراحی صد درصد استفاده از سوتین لازم و کاربردی خواهد بود. قبل از جراحی در صورتی که حامله هستید، حتماً این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید؛ چرا که در این دوره جراحی پروتز به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

به هر حال مشاوره‌های لازم و عکس‌هایی که باید گرفته شود، همگی جزء الزامات قبل از انجام این عمل هستند. معمولاً اطلاعات لازم را در مورد محل برش و محل قرارگیری پروتز‌ها پزشک بیان می‌کند و شما می‌توانید دریافت کنید. به همین خاطر، بهتر است سوالات خود را مطرح کنید تا هیچگونه ابهامی وجود نداشته باشد.

۱۲ شب به بعد روز قبل از عمل، بهتر است نه غذایی مصرف کنید و نه استحمام کنید. در زمان مشاوره هم اگر به بیماری خاصی مانند هپاتیت، کبدی، آسم، تالاسمی و بسیاری از بیماری‌های مرتبط با قلب و ریه مبتلا هستید، حتماً به پزشک اطلاع دهید.

چنانچه از داروهای ضد انعقادی مانند ژلوفن، آسپرین و … هم استفاده می‌کنید، باید این مورد را با دکتر خود در میان بگذارید. سعی کنید2 هفته قبل از عمل به هیچ عنوان به مصرف مشروبات الکلی، ژله و … نپردازید؛ چرا که باعث می‌شود خون بعد از جراحی بند آمده و مشکلاتی را به وجود می‌آورد.

نکات مراقبتی پس از جراحی پروتز سینه

 

 

از جمله اقداماتی که بعد از جراح پروتز سینه باید جدی گرفت، این است که برای کاهش درد و تورم استفاده از سوتین‌های مخصوص را بعد از جراحی سینه نباید نادیده گرفت که این سوتین‌ها باعث می‌شود پروتز پستان تکان نخورده و گردش خون بیشتری در جریان باشد.

معمولاً تا 3 ماه بعد از جراحی استفاده از این سوتین ضروری است و باید در نظر داشت که بعد از عمل معمولا هفته اول هفته آسانی نیست و به همین خاطر فرد باید در این1 هفته کاملاً به استراحت بپردازد و به کارهای روزمره فکر نکند.

پزشک جراح داروهای ضد درد را تجویز می‌کند که این داروها به کاهش درد کمک خواهند کرد. مصرف غذاها و نوشیدنی‌ها رطوبت کافی بدن را تأمین می‌کنند؛ همچنین غذاهای سبک به تحریک اشتها کمک خواهند کرد. می‌توان گفت که خوابیدن روی شکم و پهلو حدوداً برای ۶ هفته ممنوع است؛ چرا که باعث خواهد شد پروتز جابجا شده و درد در این قسمت احساس شود، فعالیت‌های ورزشی سنگی مانند پریدن و دویدن قدغن است؛ چرا که به باز شدن جای بخیه و زخم ختم خواهد شد. بیمار نباید بازوهای خود را از سطح شانه بالاتر ببرد؛ زیرا اسکارهای زیر بغل ممکن است باز شود و تا 2 روز بعد عمل فرد نباید استحمام کند؛ همچنین قدم زدن در طول روز از لخته شدن خون هم جلوگیری خواهد کرد.

 

کاندید مناسب برای انجام جراحی پروتز سینه

در مورد کاندید مناسب برای انجام جراح پروتز سینه می‌توان گفت آن دسته از افرادی که از ظاهر سینه‌های خود ناراضی هستند، می‌توانند این جراحی را در اولویت قرار دهند. افرادی که از شکل و سایز سینه‌های خود هم رضایتی ندارند، قادر هستند این عمل را انجام دهند.

برخی از عزیزان ممکن است به صورت مادرزادی با مشکل فقدان سینه روبرو باشند و رشد سینه‌های آنها آنچنان که باید و شاید قابل قبول پیش نرود. در این شرایط، توصیه ما به این افراد این است که سعی کنند انجام این عمل را جدی بگیرند.

بانوان زیادی با کاهش وزن و کاهش حجم سینه روبرو می‌شوند و به همین خاطر این افراد می‌توانند جراحی پروتز را یک گزینه عالی برای تناسب اندام خود در نظر بگیرند. برخی از بیماران که به سرطان مبتلا هستند، ممکن است بخشی از سینه خود را از دست بدهند و سینه‌های نامتقارنی داشته باشند که به این افراد هم جراحی پروتز برای قسمت سینه پیشنهاد می‌شود.

سخن پایانی

شما برای انتخاب بهترین جراح پروتز سینه باید به سوابق و تجربه پزشک جراح دقت کنید و همچنین نرخ رضایت بیماران آن را مورد بررسی قرار دهید. در این بین، دکتر احمدرضا کسایی به عنوان جراح عمومی و متخصص پیکرتراشی با توجه به ارائه نمونه درمان‌های خود می‌تواند، به شما برای گرفتن یک تصمیم هوشمندانه در این زمینه بیشتر کمک کند.

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران | بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

دکتر احمدرضا کسایی

جراح و متخصص لیپوماتیک و پیکرتراشی در تهران

بیش از 22 سال سابقه جراحی

تماس : ۰۹۹۱۲۵۰۲۹۸۸

مشاوره رایگان (واتساپ) تماس بگیرید اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *