بهترین جراح پیکرتراشی در تهران

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران | بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

اگر قصد انجام جراحی پیکرتراشی را دارید و به دنبال بهترین جراح پیکرتراشی هستید ، دکتر احمدرضا کسایی اطلاعات مفیدی را در اختیار شما می گذارند.

هنگامی که فرد دچار اضافه وزن بوده و چربی‌های بدن او از طریق رژیم یا ورزش از بین نرود، با انجام عمل پیکرتراشی می‌توان نسبت به حذف چربی‌های اضافه اقدام کرد. جراحی پیکرتراشی با شیوه‌های مختلفی به شخص کمک می کند تا به فرم و اندام مناسب دست پیدا کند. امروزه بسیاری از افراد با مراجعه به بهترین جراح لیپوماتیک در تهران، به وزن ایده‌آل خود می‌رسند و از عوارض چاقی بیش از حد محفوظ می‌مانند. در این مطلب به بررسی انواع مختلف جراحی پیکرتراشی و بهترین زمان انجام این عمل می‌پردازیم.

 

 انواع خدماتی که دکتر پیکرتراشی ارائه می دهد :

 

 

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران | بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

دکتر احمدرضا کسایی

جراح و متخصص لیپوماتیک و پیکرتراشی در تهران

بیش از 22 سال سابقه جراحی

تماس : ۰۹۹۱۲۵۰۲۹۸۸

مشاوره رایگان (واتساپ) تماس بگیرید اینستاگرام

 

بهترین دکتر پیکرتراشی کیست؟

یقینا برای شما نیز اهمیت بالایی دارد که بتوانید بهترین دکتر پیکرتراشی را پیدا کنید تا بهترین نتیجه از پیکرتراشی را در خودتان مشاهده کنید. با ارزیابی کردن پزشک به ‌وسیله پارامترهای موجود می‌توانید بهترین دکتر پیکرتراشی را پیدا کنید و با خیالی آرام جهت انجام عمل پیکرتراشی به پزشک مورد نظر مراجعه کنید. مد نظر داشته باشید که یافتن دکتر متخصص در این زمینه قسمت مهمی از موفقیت نتیجه پیکرتراشی است. چرا که تجربه و تخصص پزشک در کنار خدمات جانبی گروه مربوطه می‌تواند به شما کمک به سزایی کند تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.

 

ویژگی های بهترین جراح پیکر تراشی

 • داشتن تجربه بالا در زمینه پیکرتراشی : یکی از اصلی ترین ویژگی های بهترین جراح پیکرتراشی این است که جراح دارای تجربه های زیاد در حوزه پیکرتراشی باشد و در این حوزه سال‌های بیشتری فعالیت انجام داده باشد و مورد اعتماد افراد بسیاری قرار گرفته باشد .
 • استفاده از مدرن ترین و جدید ترین تجهیزات و روش ها: استفاده از مدرن ترین تجهیزات و مدل ها در پیکرتراشی توسط جراح ، یکی دیگر از ویژگی های بهترین جراح پیکرتراشی است .
 • داشتن مدرک معتبر: از اصلی ترین ویژگی های بهترین جراح پیکرتراشی داشتن مدرک معتبر می باشد . زیرا پزشکی که در دانشگاه خوب و عالی تحصیل کرده باشد و مدرک خود را از آن جا گرفته باشد، می تواند با دانش زیاد تر و بیشتری خدمات زیبایی درمانی را ارائه بدهد .
 • ارائه خدمات در مکانی معتبر: بهترین جراح پیکرتراشی باید در محیطی که تحت نظر وزارت بهداشت می باشد ، فعالیت داشته باشند.

 

نمونه درمان های بیشتر

 

خدماتی که جراح پیکرتراشی ارائه می‌دهد

پیکرتراشی با شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود تا چربی‌های اضافی در هر قسمت از بدن حذف شده و فرم بدن فرد اصلاح شود. انجام این جراحی باید با دقت و مهارت زیادی انجام گیرد تا نتیجه دلخواه خود را کسب کنید؛ بنابراین لازم است در انتخاب بهترین جراح پیکرتراشی توجه کافی داشته باشید. جراح پیکرتراش با معاینه بیمار تصمیم می‌گیرد که آیا انجام پیکرتراشی برای آن فرد مناسب است یا خیر. برای جراحی پیکرتراشی نظر جراح اهمیت زیادی دارد و نباید به نظرات غیرتخصصی اعتنا کرد.

پزشک جراح پیکرتراشی می‌تواند روش مناسب برای از بین بردن چربی‌ها را انتخاب کند و جراحی را با بیهوشی یا بی‌حسی موضعی انجام دهد. اندام‌هایی که باید مورد جراحی قرار بگیرند طبق نظر جراح تعیین می‌شوند و چربی آن‌ها تخلیه می‌شود. جراح پیکرتراشی با استفاده از دستگاه مخصوص با ایجاد برش‌های کوچک وارد بافت چربی اندام مورد نظر شده و تخلیه چربی‌ها از طریق لوله کانولا صورت می‌گیرد. چنانچه جراحی پیکرتراشی با کمک لوله کانولا انجام شود، چربی‌های خارج شده مجددا قابل استفاده خواهند بود و می‌توان آن‌ها را به سایر اندام‌های بدن تزریق کرد.

 

روش‌های مختلف پیکرتراشی

جراحی پیکرتراشی یک راه آسان برای خلاص شدن از شر چربی‌های اضافه است و کمک می‌کند تا فرد به وزن مطلوب برسد. به این ترتیب مشکل اضافه وزن و چاقی افراد به راحتی برطرف می‌شود و نیازی نیست نگران مشکلات ناشی از چاقی باشند. جراح پیکرتراشی با توجه به وضعیت و شرایط هر شخص ممکن است روش‌های گوناگونی از پیکرتراشی را برای او پیشنهاد کند. در زیر روش‌های مختلف پیکرتراشی معرفی شده‌اند:

 

نمونه درمان لیپوماتیک13

 

 پیکرتراشی لیپوساکشن

در روش لیپوساکشن با ایجاد برش کوچکی در ناحیه مورد نظر، لوله مکش وارد سوراخ شده و چربی‌ها را خارج می‌کند. همانطور که گفته شد چربی‌های خارج شده در این شیوه قابل استفاده مجدد هستند. معمولا پیکرتراشی به روش لیپوساکشن برای از بین بردن چربی شکم، پهلو‌ها، بازو، ران، غبغب و… به کار می‌رود. پس از انجام جراحی پیکرتراشی لیپوساکشن شخص دچار کبودی، تورم، قرمزی و درد در ناحیه جراحی خواهد شد که با سپری شدن دوره نقاهت برطرف می‌شوند. دوره نقاهت در این روش حدود ۶ هفته طول می‌کشد.

 

پیکرتراشی لیپوماتیک

روش لیپوماتیک در جراحی پیکرتراشی یکی از رایج‌ترین شیوه‌ها است که طرفداران زیادی هم دارد. در این تکنیک دستگاه تخلیه چربی از طریق سوراخ‌های ایجاد شده وارد بافت ناحیه مورد نظر می‌شوند و آن‌ها را تخلیه می‌کنند. روش لیپوماتیک نسبت به سایر روش‌ها تاثیر بیشتری دارد و ماندگاری آن نیز خوب است. پیکرتراشی به شیوه لیپوماتیک بدون نیاز به بیهوشی صورت می‌گیرد و به عنوان تنها عوارض آن می‌توان به تورم و کبودی اشاره کرد که معمولا در کمتر از دو ماه بهبود پیدا می‌کند.

 

نمونه درمان لیپوماتیک45

پیکرتراشی لیپوست

لیپوست یکی دیگر از روش‌های انجام عمل پیکرتراشی است که ترکیبی از دو تکنیک ساکشن و ویبریشن می‌باشد. در روش لیپوست حرکات رفت و برگشتی دستگاه موجب جدا شدن سلول‌های چربی از بافت شده و آن‌ها را نابود می‌کند. پیکرتراشی با تکنیک لیپوست در چند جلسه انجام می‌شود و به عنوان ایمن‌ترین راه پیکرتراشی شناخته می‌شود. در این شیوه نیز چربی‌های خارج شده امکان استفاده مجدد دارند.

 

 پیکرتراشی ابدومینوپلاستی

این روش اغلب برای از بین بردن چربی‌های شکم و پهلو که حالت افتاده و آویزان پیدا کرده‌اند، به کار می‌رود. در روش ابدومینوپلاستی چربی‌های اضافه از ناحیه مورد نظر خارج می‌شوند و پس از آن برای جلوگیری از افتادگی پوست اقداماتی انجام می‌گیرد. جراح پیکرتراشی با برداشتن پوست اضافه شکم از طریق ایجاد برش، باعث می‌شود شکم صاف و کشیده شود. ممکن است پس از انجام ابدومینوپلاستی خط برش روی شکم باقی بماند که به مرور زمان با استفاده از پماد و داروهای مختلف قابل برطرف شدن است.

نمونه درمان لیپوماتیک2

پیکرتراشی لیپولیزر

پیکرتراشی در این شیوه به کمک لیزر انجام می‌شود و می‌توان آن را برای حذف چربی‌های ران، شکم، پهلو و غبغب استفاده کرد. این روش اگرچه تاثیر بسیار زیادی دارد اما جزو روش‌های پرکاربرد محسوب نمی‌شود. انجام پیکرتراشی با تکنیک لیپولیزر برای بیماران قلبی، سرطانی، دیابتی و کلیوی ممنوع است و انجام آن توسط زنان باردار و شیرده نیز توصیه نمی‌شود. در روش لیپولیزر احتمال سوختگی پوست بالا بوده و اغلب جراح‌های پیکرتراشی ترجیح می‌دهند تکنیک لیپوماتیک را جایگزین آن کنند.

 

پیکرتراشی الترازد

یکی از جدیدترین تکنیک‌های جراحی پیکرتراشی در حال حاضر، روش الترازد است که با امواج فراصوت یا التراسوند انجام می‌گیرد. این امواج باعث تحریک فیبروپلاست و تولید کلاژن می‌شود. از این طریق چربی‌های اضافی از بین رفته و از بدن خارج می‌شوند و فرد به اندام متناسب و دلخواه خود دست پیدا می‌کند.

قبل از انجام پیکرتراشی با روش الترازد لازم است با جراح پیکرتراشی مشورت کرده و در صورت نیاز با تجویز پزشک، داروهای رقیق‌کننده خون مصرف نمایید؛ همچنین مصرف الکل و دخانیات تا یک ماه قبل از پیکرتراشی الترازد ممنوع است.

 

چگونه بهترین جراح پیکرتراشی را پیدا کنیم؟

ابتدا در فضای مجازی و در میان دوستان و آشنایانی که سابقه خوبی از عمل لیپوماتیک داشتند اسامی چند پزشک را پیدا کنید. با مراجعه به سایت یا شبکه اجتماعی آنها مانند اینستاگرام اطلاعات بیشتری از پزشک بدست بیاورید.مانند فیلم‌ها ، نمونه‌کارها ، رزومه و نظرات مراجعان که خیلی مهم است.

توجه داشته باشید که همه چیز در فضای مجازی واقعی نیست. پس باید مراجعه حضوری هم داشته باشید. در مراجعه حضوری هم مشاوره می‌گیرید و هم به میزان علم، تجربه و مسئولیت‌پذیری آگاه می‌شوید. همینطور در مطب پزشک می‌توانید مستقیما با مراجعان دیگر صحبت کنید. در مراجعه حضوری به نکات زیر دقت کنید:

 • زیبایی و تمیزی مطب نشان از سلیقه و دقت پزشک دارد. این مورد برای پزشکان حوزه زیبایی و لاغری مهم است.
 • حتما وقتی برای مشاوره مراجعه می‌کنید تمام شرایط خودتان و انتظاراتان از جراحی را با پزشک درمیان بگذارید.
 • پزشک حتما باید بدانند که شما چه بیماری‌هایی دارید و چه داروهایی مصرف می‌کنید. اینکه شما توقع دارید بعد از انجام عمل لاغری چه فرم بدنی داشته‌باشید.
 • یک دکتر خوب هم بعد از شنیدن شرح حال شما، تشخیص می‌دهد که آیا شما می‌توانید جراحی لاغری با تخلیه چربی انجام دهید یا خیر. در صورتی که شما کاندید مناسبی نباشید دلیل آن را با شما مطرح می‌کند.

 

 

جراح پیکرتراشی در تهران

 

 

چه زمانی پیکرتراشی مناسب‌ترین راه می‌باشد؟

مانند همه عمل‌های جراحی، انجام پیکرتراشی هم نیازمند شرایط خاصی است و تمام افراد نمی‌توانند این عمل را انجام دهند. بسته به شرایط افراد جراح پیکرتراشی تشخیص می‌دهد که آیا آن‌ها کاندیدای مناسب پیکرتراشی هستند یا خیر. علاوه بر این هر کدام از انواع پیکرتراشی برای دسته‌ای از افراد توصیه می‌شوند و باید با مشورت پزشک صورت بگیرند. در ادامه برخی از شرایط عمومی و کاندیدای پیکرتراشی ذکر شده‌اند:

 • داشتن سلامت جسمانی و عدم ابتلا به بیماری‌های نظیر دیابت، سرطان و مشکلات قلبی
 • دارا بودن چربی موضعی در ناحیه مورد نظر و عدم وجود چربی احشایی
 • عدم استعمال دخانیات
 • پایبندی به رژیم غذایی و ورزش پس از انجام پیکرتراشی

 

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران

برای اینکه از انجام پیکرتراشی نتایج مطلوبی را دریافت کنید و از شکل اندام خود راضی باشید، باید در انتخاب بهترین جراح پیکرتراشی دقت زیادی به خرج دهید. جراح پیکرتراشی باید دانش و تخصص کافی برای انجام عمل پیکرتراشی را داشته باشد و از تجهیزات مدرن و باکیفیت استفاده کند؛ بنابراین مطمئن شوید که پیش از مراجعه به پزشک، به خوبی از سابقه کاری، رزومه و نتایج جراحی‌های قبلی او اطلاع داشته باشید.

اگر شما هم قصد انجام پیکرتراشی را دارید به عنوان یکی از جراحان برجسته این حوزه می‌توان دکتر احمدرضا کسایی، جراح و متخصص لیپوماتیک و پیکرتراشی در تهران را معرفی کرد. از طریق تماس با مطب دکتر کسایی می‌توانید نسبت به دریافت نوبت اقدام کرده و فرایند جراحی پیکرتراشی را نزد یکی از باسابقه‌ترین جراحان لیپوماتیک تهران آغاز کنید.

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران | بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

دکتر احمدرضا کسایی

جراح و متخصص لیپوماتیک و پیکرتراشی در تهران

بیش از 22 سال سابقه جراحی

تماس : ۰۹۹۱۲۵۰۲۹۸۸

مشاوره رایگان (واتساپ) تماس بگیرید اینستاگرام

4 دیدگاه برای “بهترین جراح پیکرتراشی در تهران

 1. مه‌لقا :

  سلام من برای پیکرتراشی به دکتر کسایی مراجعه کردم و نسبت ب چیزی ک شنیده بودم قبلا از درد و عوارضش، خیلی کم اذیت شدم و راضی هستم. ممنون از شما

 2. آرمیتا :

  سلام برای پیکر تراشی بهترین گزینه دکتر کسایی هستش واقعا در این زمینه حرفه ای هستن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *