معرفی بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران

ابدومینی پلاستی | بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران

جراح ابدومینوپلاستی در تهران را به راحتی نمی‌توان پیدا کرد. متأسفانه برخی از جراحان تبحر کافی در این حوزه ندارند و چه بسا خطرهای زیادی را بعد از عمل برای بیمار به وجود آورند؛ به همین دلیل، شما باید با ماهیت انجام این جراحی آشنا باشید. یعنی در ابتدا تشخیص دهید که آیا کاندید مناسب این عمل هستید یا بهتر است انجام آن را به بعداً موکول کنید. ما در ادامه در مورد کاندید مناسب این عمل زیبایی، نحوه انجام عمل، خطرهایی که ممکن است به وجود آید و شرایطی که باعث می‌شود، احساس کنید به این عمل نیاز دارید را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران | بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

دکتر احمدرضا کسایی

جراح و متخصص لیپوماتیک و پیکرتراشی در تهران

بیش از 22 سال سابقه جراحی

تماس : ۰۹۹۱۲۵۰۲۹۸۸

مشاوره رایگان (واتساپ) تماس بگیرید اینستاگرام

کاندید مناسب عمل ابدومینوپلاستی

جراح ابدومینوپلاستی در تهران افراد خاصی را با شرایط متفاوت مناسب انجام این نوع جراحی زیبایی می‌داند. افرادی است که بدن آن‌ها چاق شده، اما پوست آن‌ها قابلیت ارتجاعی خود را از دست نداده است؛ همچنین بانوانی که به خاطر انجام زایمان پوست و عضلات آن‌ها کش آمده است می‌توانند از این تاکتیک عمل زیبایی استفاده کنند.
بسیاری از افرادی که شرایط فیزیکی قابل قبولی دارند و می‌توان گفت وزن آن‌ها در حالت ثبات قرار گرفته است هم می‌توانند به انجام این عمل جراحی بپردازند؛ چرا که ممکن است قسمت‌هایی از بدن آن‌ها به خاطر وجود چربی حالت برآمدگی ایجاد کرده باشد که با ورزش و تغذیه این حالت ناخوشایند از بین نرفته، البته این افراد نباید دخانیات هم مصرف کنند.
بسیاری از بانوان که برنامه‌ریزی خاصی برای بارداری‌ بعدی خود دارند و قصد داشته وزن خود را به صورت چشمگیری افزایش و کاهش دهند هم بهتر است به سراغ این عمل نروند؛ چرا که این عمل جراحی برای شرایط بدنی مناسب است که فرد ثبات وزنی داشته باشد و بهتر است بعد از بارداری این عمل را انجام دهند.
آن دسته از بیمارانی که چربی‌های پایین شکم بسیار زیادی دارند، می‌توانند از این جراحی زیبایی به نحو احسن استفاده کنند؛ چرا که معمولاً عمل ابدومینوپلاستی با برش‌های کوچکی که ایجاد می‌کند، دوره ریکاوری و نقاهت بسیار کوتاهی هم دارد.

نحوه انجام جراحی ابدومینوپلاستی در تهران

جراح ابدومینوپلاستی در تهران در ابتدا بیمار را بی‌هوش می‌کند و سپس در قسمت مشخصی از بدن که برای جراحی انتخاب شده است،2 برش به وجود می‌آورد. 1 برش، برشی است که در نزدیک شرمگاهی به وجود می‌آید و برش دیگر را در اطراف ناف، جراح انتخاب می‌کند. حال با ایجاد این 2 برش از عضله شکم، پوست جدا شده و سپس جراح می‌تواند عضلات شکمی را به سمت یکدیگر به راحتی کشیده و بخیه بزند؛ این چنین است که میان‌تنه ظاهری باریک به خود می‌گیرد.
این نکته را به خاطر داشته باشید که پوست جدا شده روی عضلات را هم جراح باید بکشد و پوست اضافی را بردارد تا ناف بتواند ظاهر طبیعی خود را به دست آورد. در این حالت جراح برش‌ها را بسته و با استفاده از یک لباس استریل روی قسمتی که جراحی شده است، جراحی را به پایان می‌رساند. معمولاً این جراحی بین۲ الی۵ ساعت زمان می‌برد.

بیشتر بدانید >>  تفاوت لیپوماتیک با ابدومینوپلاستی؛ کدام بهتر است؟

دوره ریکاوری ابدومینوپلاستی

نظر جراح ابدومینوپلاستی در تهران در مورد دوره ریکاوری این است که با قرار دادن یک لوله موقت زیرپوست که بتواند مایعات اضافی را از قسمتی که جراحی شده است بیرون بکشد، دوره ریکاوری آغاز می‌شود و در این دوره، بیمار باید از یک لباس فشرده‌سازی شده استفاده کند. دوره ریکاوری می‌تواند بین 2 هفته الی 2 ماه طول بکشد. بیمار به هیچ عنوان نباید در این دوره وسایل سنگین بلند کند یا به انجام فعالیت‌های شدید ورزشی و غیر ورزشی بپردازد؛ سپس بعد از 1 هفته می‌تواند با تشخیص پزشک معالج خود فعالیت‌های روزمره را انجام دهد.

خطرهای عمل ابدومینوپلاستی

شما چنانچه جراح ابدومینوپلاستی در تهران را به‌صورت حرفه‌ای انتخاب نکنید، باید خطرها و عوارض این عمل را هم در نظر بگیرید. خطرهایی از قبیل عدم تقارن، اثر زخم،شل شدن پوست، بی‌حسی در پوست و نتایج ضعیف همگی از جمله خطر‌هایی هستند که متأسفانه به خاطر عدم تبحر، تجربه و مهارت جراح ابدومینوپلاستی به وجود می‌آیند.
این نکته رابه خاطر داشته باشید که برخی از بیماران که قبلاً جراحی شکمی داشته‌اند، ممکن است زخم‌های کشیده یا برجسته‌تری را هم تجربه کنند که می‌توان گفت مشاهده مجدد زخم از جمله نگرانی‌هایی است که برخی به خاطر انجام این عمل با آن روبرو می‌شوند، ولی اگر به جراحی کار بلد مراجعه کنید، در مشاوره قبل از عمل در مورد این موارد، قطعاً نگرانی‎های شما را از بین خواهد برد.

عمل ابدومینوپلاستی چه زمانی باید انجام شود؟

سؤالی که بسیاری از مراجعه‌کنندگان از جراح ابدومینوپلاستی در تهران می‌پرسند، این است که چه زمانی به این عمل نیاز دارند؟
می‌توان گفت زمانی که پوست شل می‌شود، هنگام مشاهده چین شکمی، آویزان بودن شکم، اخم کردن ناف، چین‌وچروک شکم، دو حبابی یا دوتکه شدن شکم همگی از جمله مواردی هستند که افراد را مجاب می‌کند تابه انجام این عمل بیندیشند.
متأسفانه در طول دوره بارداری به خاطر اضافه وزن پوست شکم کشیده شده و بعد از تولد نوزاد، کاهش وزن رخ می‌دهد ولی پوست شکم دیگر به حالت اول بازنمی‌گردد.این قسمت حالت کشیده به خود می‌گیرد که معمولاًانجام ورزش‌های خاص هم تأثیری در پوست این قسمت بدن به وجود نمی‌آورد.چه بسا اخم کردن ناف هم باعث می‌شود که به راحتی قادر نباشید به پوشیدن لباس‌هایی که علاقه دارید، بپردازید. به این دلیل که ناف حالت گرد و بیضی‌شکل خود را از دست می‌دهد.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران

با توجه به آنچه در مورد عمل ابدومینوپلاستی گفته شد، شاید سؤال شما هم این باشد که برای پیدا کردن جراح ابدومینوپلاستی در تهران که تجربه و مهارت کافی داشته باشد، به چه جراح و متخصصی می‌توان مراجعه و اعتماد کرد؟
ما به شما دکتر احمدرضا کسایی، جراح پیکرتراشی (جراح لیپوماتیک) را معرفی می‌کنیم که با تجربه بیش از ۲۰۰۰ عمل موفق در ایران و ۲۰ سال سابقه کار، صد درصد این عمل را برای شما ما نتایج موفقیت‌آمیزی به ثمر می‌رساند. شما از طریق همین سایت می‌توانید با نمونه جراحی دکتر احمد کسایی آشنا شده و سپس جهت تعیین وقت و مشاوره رایگان از طریق شماره تلفنی که درج شده است با مشاورین سایت در ارتباط باشید.

بهترین جراح پیکرتراشی در تهران | بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

دکتر احمدرضا کسایی

جراح و متخصص لیپوماتیک و پیکرتراشی در تهران

بیش از 22 سال سابقه جراحی

تماس : ۰۹۹۱۲۵۰۲۹۸۸

مشاوره رایگان (واتساپ) تماس بگیرید اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *