هزینه پیکرتراشی

هزینه پیکرتراشی

پیکرتراشی چیست؟

پیکرتراشی جهت کاهش سایز موضعی اندام ها از جمله، شکم، پهلو، بازو و ران ها مورد استفاده قرار می گیرد. کاهش وزن و تغییر سایز با روش هایی مثل ورزش کردن و رژیم گرفتن به سختی انجام می پذیرد. متقاضیان پيکرتراشي ، کسانی هستند ، که از انجام روش های لاغری مانند ورزش ، رژیم غذایی و از این قبیل موارد نتایج مطلوبی را دریافت نکرده اند. پیکرتراشی آسان ترین روش برای رسیدن به یک اندام دلخواه است. در عمل پیکرتراشی با استفاده از روش لیپوماتیک و حذف چربی های اضافه در اندام های بدن باعث تغییر سایز و رسیدن به اندام دلخواه فرد می شود در این روش تمامی سلول های چربی ناحیه تحت درمان از بین می روند، بنابراین در صورت رعایت رژیم غذایی مناسب و داشتن فعالیت بدنی ، نتیجه عمل ماندگار بوده و بازنخواهد گشت.

چگونگی پیکرتراشی

این روش به صورت موضعی عمل می کند و بدون بی هوشی می توان از نواحی مختلف بدن چربی های اضافی و تجمع شده را استخراج کرد. البته ممکن است در برخی از افراد که دارای اضافه وزن بالایی می باشند، بیشتر از یک جلسه نیاز به لیپوماتیک باشد. هزینه پیکرتراشی یکی از نکات مهم و قابل توجه برای متقاضیان این عمل ها است. همانند هر عمل زیبایی دیگر، افراد در انتخاب جراح مناسب تا حد زیادی به هزینه عمل توجه می کنند. هزینه نباید ملاک فرد برای انتخاب جراح باشد. مهم ترین دلیلی که هر فرد در انتخاب جراح باید در نظر داشته باشد، میزان تخصص و مهارت او است. هزینه عمل پیکرتراشی برای پزشکان مختلف متفاوت است. علاوه بر این ناحیه تحت جراحی، تعداد نواحی، مهارت جراح، هزینه‌ های جانبی، مخارج اتاق عمل و… نیز در تعیین هزینه نهایی موثر هستند.

عوامل تعیین کننده هزینه پیکرتراشی

• بیمارستان یا مرکز جراحی که عمل در آن انجام می شود.
• پزشکی که برای عمل انتخاب می شود.
• تجهیزات و روش هایی که در حین جراحی و پس از آن استفاده می شود.
• عضوی که باید عمل شود.
• در صورتی که نیاز به بستری باشد، هزینه عمل پیکرتراشی افزایش می ‌یابد.
• مقدار چربی هایی که خارج می شود.
• تعداد عضو هایی که تحت عمل قرار می گیرد.

از نگاهی دیگر، هزینه پیکرتراشی، هزینه‌ ای اضافی در زندگی نیست، در مطالعاتی که انجام شده ثابت شده است که افراد پس از انجام این عمل با توجه به بهبود اعتماد به نفس قابلیت تحرک بیشتر و همچنین افزایش انگیزه، دچار تغییر سبک زندگی شده که کل زندگی فرد را متحول کرده و باعث بهبودی در کارآیی و توانایی‌های شخص می شود. از سویی دیگر با این جراحی، علاوه بر زیبایی و فرم مناسب با کاهش ذخایر چربی و کاهش وزن باعث پیشگیری و درمان بیماری‌هایی همچون کبد چرب، آرتروزهای مفصلی زانو و لگن، دردهای ستون فقرات، اختلالات هورمونی در خانم ‌ها، کنترل قند خون و بهبود وضعیت دیابت فرد می ‌شود. پس هزینه پیکرتراشی، هزینه یک جراحی زیبایی نیست، هزینه تغییر سبک زندگی است که اثرات کوتاه مدت و بلندمدت بر زندگی فرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *